Beşiktaş’ın yeni transferi Muleka: Hayatımın en özel günlerinden birini yaşıyorum

Muleka, siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabında yer alan röportajında transferiyle ilgili, “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Çok büyük bir kulüp olan Beşiktaş’a imza attım. Tanrı’ya şükrediyorum. Hayatımın en özel günlerinden birini yaşıyorum. Umarım bunun karşılığını sahada, performansla herkese göstereceğim.” diye konuştu.

“Rakip olarak geldiğim sahada Beşiktaş taraftarını arkamda hissedeceğim”

Beşiktaş taraftarını öven 22 yaşındaki futbolcu, “Taraftarlarımızın önüne çıkacağım günü dört gözle bekliyorum. Her oyuncu bu yoğun atmosferi yaşamak ister. Buraya rakip olarak gelmiştim. Şimdi o taraftarı arkamda hissedeceğim.” ifadelerini kullandı.

“Taraftarın desteğine en iyi şekilde yanıt vereceğim”

AA’nın haberine göre; Muleka, Beşiktaş taraftarının kendisine gösterdiği ilgiyle ilgili, “Beşiktaş’ın bana ilgisi ortaya çıktıktan sonra özellikle Instagram’da bana destek mesajı attılar. Şimdi artık sıra bana geldi. Onların desteği ve ilgisine elimden gelenin en iyisini yaparak, onları mutlu ederek karşılık vereceğim.” değerlendirmesinde bulundu.

“Beşiktaş’ı kimseye sormama gerek kalmadı”

Beşiktaş’tan transfer teklifi aldığında kulübü kimseye sormadığını anlatan Muleka, “Zaten kendi gözlerimle bu atmosferi yaşadım. Beşiktaş’a karşı oynadığım günkü atmosfer çok etkileyiciydi. Bundan dolayı kimseye sormama, sorgulamama gerek kalmadı. Buradaki atmosfer, kulübün ve camianın büyüklüğü ile tarihiyle ilgili bilgim vardı.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*