Archos Tabletler Bimeks’te

Archos Tabletler Bimeks’te

2001 yılında kurulan ve doküman çözümlerinde birçok başarılı projeye imza atan Lidya Grup, Ekim ayında imzaladığı anlaşma ile Avrupa’nın en büyük tablet PC üreticisi Archos’un Türkiye Distribütörü olmuştu. Türkiye pazarında iddialı olacaklarının sinyalini veren Archos temsilcileri, Türkiye satış kanalını genişletecek işbirliklerine her geçen gün yenilerini ekliyor.

2001 yılında kurulan ve doküman çözümlerinde birçok başarılı projeye imza atan Lidya Grup, Ekim ayında imzaladığı anlaşma ile Avrupanın en büyük tablet PC üreticisi Archosun Türkiye Distribütörü olmuştu. Türkiye pazarında iddialı olacaklarının sinyalini veren Archos temsilcileri, Türkiye satış kanalını genişletecek işbirliklerine her geçen gün yenilerini ekliyor.

Archosun 2011 yılında globalde elde ettiği %106lık büyümeye dikkat çeken Lidya Grup Genel Müdürü Bekir Öz, Avrupada 400 Euroya kadar olan ürün segmentinde %24 pazar payıyla liderliğe oturan Archos, satış adetlerinde 5.2 ekrandan büyük ürünler sınıfında Appledan sonra 2. sıraya yerleşti. Bu rakamlar, Archosun sektörde önemli oyun kurucularından biri olduğunun en somut göstergesidir. Ve Türkiye de bu sektörün gözbebeği pazarlarından biridir dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*