Edirne Vali, Konağında Çocukları ve Yaşlıları Ağırladı Hd

Edirne Valisi Günay Özdemir, Ramazan Bayramı’nda sevgi evlerinde kalan çocuklarla, huzurevindeki yaşlıları Vali konağının bahçesinde ağırladı. Çocuklarla ve yaşlılarla tek tek bayramlaşan Vali Özdemir, bahçedeki mangalda pişirilen köfte ve sucukların servisine de yardım etti.

Edirne Valisi Günay Özdemir, önceki yıllardaki bayramlaş programını değiştirerek Vali konağını çocuklara ve yaşlılara açtı. Konağa davet ettiği çocukları ve yaşlıları kapıda karşılayan Vali Özdemir, bahçeye kurulan mangalda pişirilen köfte ve sucukların ikramına da yardım etti.

Bayramlaşma programında bu yıl değişiklik yaptıklarını ve çocuklarla yaşlılara konağına davet ettiğini kaydeden Özdemir, ‘Öncelikle Ramazan Bayramı’nın Edirne’ye, ülkemize ve tüm İslam alemine, insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Edirne’de Selimiye Camii’nde başladığımız bayramlaşmayı Huzurevinde ki yaşlılarımızla ve aynı zamanda çocuk evlerimizdeki çocuklarımızla bu şekilde tamamladık. Özellikle bu sene bayramlaşmayı Vali konağında bahçemizde samimi bir ortamda bir ev sahipliği yaparak bayramlaşmak istedik. Evimizde misafir ettik. Gerçekten memnun olduk, gelenlerde memnun. Gazilerimiz, aileleri daha sonra şehit ailelerimizle Vali konağında halkımızla iç içe, bu şekilde Vali konağını da halka, millete açmış oluyoruzö dedi.

Vali konağı bahçesindeki yemeklerin ardından Vali Özdemir, yaşlılarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Oldukça samimi ortamdaki bayramlaşmada en az 500 kişiyi ağırlayacaklarını ifade eden Vali Özdemir, gaziler ve şehit aileleriyle de bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*