Edirne’de Gençler Halı Sahalarda Buluştu

Edirne Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin organizasyonunda, mahalleler arası çocuk futbol müsabakaları gerçekleştirildi.

Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlhan Dinç, yaptığı açıklamada, ‘Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda öğrenim gören öğrencilerin yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının geliştirilmesi suretiyle, toplumsal duyarlılığın arttırılması, öğrencilerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak amacıyla bu faaliyeti gerçekleştirdik’ ifadelerini kullandı.

‘Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor’ projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliğine destek olanlara teşekkür eden Dinç, ‘Bu etkinliğe destek olan başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zekeriya Bayrak’a, Süper Lig hakemi olan Özgür Yankaya’ ya, Fatih Spor Kulübü antrenörü Bekir Elmalıdan’a, Mimar Sinan Ortaokulu Müdürü İkram Kalkan’a, Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Ünal Geridönmez ve Oktay Meriç’e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi. – EDİRNE

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*