Ganalı yıldız geri adım attı

BARAN GELDİ'NİN BABASININ DAYISI BİLAL KAŞIKÇI, YEĞENİNİN ÖLÜM SEBEBİNİN İHMALKARLIK OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, "İHMALKARLIK KAZASI DESEK DAHA DOĞRU OLUR. YANİ ÇOCUKTU OYNAYABİLİR EĞLENEBİLİR UÇABİLİR DÜŞEBİLİR DOĞRU MU KARDEŞİM. BENİM YEĞENİM DEDİ Kİ DAYI BİR BUÇUK SAAT SONRA İTFAİYE GELİR Mİ BÖYLE BİR ŞEY OLUR MU ALLAH RIZASI İÇİN. DÜN AKŞAM ALTI BUÇUK YEDİ SULARINDA OKULDAN GELMİŞ ARKADAŞI İLE BURAYA OYNAMAYA GELMİŞ. KAFA ÜSTÜ ÇUKURA DÜŞMÜŞ. BAKIN HİÇBİR ŞEY YOK. DAHA BUGÜN BAŞLADILAR YA. BENLE DALGA GEÇİYORLAR ÖNLEM ALACAKLAR DİYE BAŞKA ÇOCUK ÖLMEZ YA. GECE 23.30'DA CANSIZ BEDENİ ÇIKARILDI" DEDİ. (CANER SÖNMEZ - DAVUT HAS/İSTANBUL-İHA)

Ganalı yıldız geri adım attı

İstikbal mobilya Kayserispor’un Ganalı futbolcusu Asamoah Gyan, kararından vazgeçti.

2 sezondur İstikbal Mobilya Kayserispor forması giyen, zaman zaman saman alevi gibi parlayan ancak beklentinin altında kalan Ganalı futbolcu Asamoah Gyan, aldığı karardan geri adım attı.

Dün Gana milli takımını bıraktığını yazılı olarak açıklayan Asamoah Gyan, bugün bu kararını rafa kaldırdı. Kaptanlığı alındığı için Milli Takımı bıraktığını açıklayan Asamoah Gyan, Gana Devlet Başkanı Akufo-Addo’nun isteği üzerine Gana formasını giymeye devam edeceğini duyurdu.

Gyan, sosyal paylaşım sitesi üzerinden “Ekselansları Nana Addo Dankwa Akufo-Addo’nun talebini iyi niyetle kabul ettim ve AFCON kupasını kazanmaya yardımcı olmak için koç Kwasi Appiah’ın seçimine hazır olacağım” cümlesi kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*