Genç Muhabirden Vatandaşlara Şaşırtan Teklif

Genç muhabirden vatandaşlara şaşırtan teklif
-Sokaktaki insanlara sarılmak isteyen muhabire kimi sarılarak karşılık verdi kimi de istemeyerek itekledi

EDİRNE – Edirne’de bir web tv muhabiri, sokaktaki vatandaşlara sarılmak isteyince ortaya ilginç görüntüler çıktı. Bayan muhabirin sarılma teklifi bazı vatandaşlarda şoka soktu.
Yaptığı sosyal deneylerle, adından sıkça söz ettirmeyi başaran web tv muhabiri Gizem Görür, kameraman arkadaşıyla şehrin en işlek caddelerinden biri olan Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlara sarılmak isteyerek, tepkilerini kayıta aldı. Muhabir Görür’ün sarılma isteği karşısında bazı vatandaşlar şaşkınlık yaşarken bazı vatandaşlar ise gönül dolusu Muhabir Görür’e sarıldı. Bazı vatandaşlar ise genç muhabire ‘İşim var sarılamam’ diye cevap verdi.
‘İttirenler oluyor’
İlginç haberler hazırladığını belirten Gizem Görür, ‘Biz aslında ilginç şeyler yapmaya çalışıyoruz. Biz insanların tartıştıklarını, kavga ettiklerini gördük. Biz bugün insanlara sarılmak istedik. Genel olarak insanlar şaşırıyorlar sarılmak istediğimizde. İttirenler oluyor. İttirdiklerinde üzülüyorum tabii ki. Enerjimi yüksek tutmaya çalışıyorum. Ben ve bana başkası sarıldığımda enerjim yerine geliyor’ dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*